flir_one_android

Kamera termowizyjna FLIR ONE – po zamontowaniu urządzenia wyświetla ono obraz termowizyjny na żywo na ekranie telefonu, co daje użytkownikom bezprecedensową zdolność „widzenia” nawet w kompletnej ciemności. Innowacyjna technologia  FLIR ONE pierwotnie była opracowana dla wojskowych noktowizorów, ale zrewolucjonizowała również takie branże jak: poszukiwania i ratownictwo, bezpieczeństwo i nadzór, ochrona mienia.

Wyjątkowe możliwości FLIR ONE do wykrywania i wizualizacji temperatury, w tym zmiany temperatury w czasie, dają konsumentom innowacyjne i wszechstronne nowe narzędzie, które może być używane w różnych zastosowaniach.

Rozdzielczość w podczerwieni 160 x 120 pikseli
Częstotliwość detektora 8,7 Hz
Czułość termiczna (NETD) 0.1°C
Zakres pomiarowy -20°C do +120°C
Obiektyw standardowy / minimalna odległość ostrzenia / rozdzielczość przestrzenna IFOV wbudowany 46° x 35° / 0.15 m / 11 mrad
Optyka opcjonalna / minimalna odległość ostrzenia /rozdzielczość przestrzenna nie
Regulacja ostrości stała ostrość
Aparat cyfrowy 640 x 480 pikseli
Tryb zobrazowania w kamerze obraz w podczerwieni + MSX, izoterma (najzimniejsza, najcieplejsza)
Funkcje pomiarowe punkt centralny (wł./wył.)
Tryb zapisu obrazów w kamerze symultaniczny obrazu w podczerwieni i widzialnego, MSX, panorama, poklatkowy, wideo nieradiometryczne
Oprogramowanie do analizy termicznej i raportowania mobilne, nieodpłatne – FLIR ONE App (Android, iOS) mobilne, nieodpłatne – FLIR Tools Mobile (Android, iOS, Kindle) SDK – do rozwijania aplikacji mobilnych standardowe, nieodpłatne – FLIR Tools (PC, MAC)
Gwarancja 18 miesięcy, po rejestracji na stronie Producenta

Domowe naprawy – właściciele i wykonawcy mogą dostrzec różnice temperatur przy drzwiach i oknach w celu optymalizacji efektywności energetycznej, czy zlokalizować wilgoć lub belki stropowe.

Hobby i rekreacja – ornitolodzy, hobbyści, oraz myśliwi mogą obserwować dzikie zwierzęta i ptaki w dzień i w nocy nie płosząc ich. Wczasowicze mogą go używać do poruszania się w ciemności, czy kontroli całkowitego wygaszenia ogniska.

Bezpieczeństwo i ochrona – urządzenie może wykrywać intruzów w całkowitej ciemności, oraz pomaga znaleźć drogę w przypadku awarii zasilania elektrycznego.

ID-1513